Konsultantka Harmony

Podczas tworzenia Harmony
będziemy Cię wspierać na każdym kroku

Poznałeś już Harmony. Wiesz, jakie ma możliwości i w jakich obowiązkach może Cię wyręczyć. Oczyma wyobraźni widzisz siebie i swoją rodzinę w nowym, funkcjonalnym domu. Wyobrażasz sobie jak będzie przyjemnie, kiedy Harmony zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Wiesz już, że chcesz zaprosić Harmony do swojego domu. Jak to zrobić?

Konsultacja

Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Umówimy się na spotkanie, podczas którego opowiesz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Odpowiemy na Twoje pytania, omówimy kwestie, które budzą Twoje wątpliwości. Wyjaśnimy zasady działania Harmony i pokażemy Ci kierunki, w których może się ona rozwijać. W ten sposób lepiej się poznamy – będzie to dla nas niczym fundament, na którym zbudujemy wspaniały, funkcjonalny dom.

Koncepcja funkcjonalna oraz wycena

Podczas spotkania lepiej Cię poznaliśmy. Wiemy już kim jesteś, jakie masz potrzeby i oczekiwania. Wiemy, jaką ilość środków chciałbyś przeznaczyć na inteligentny dom. Posiadając te wszystkie informacje, stworzymy Harmony, która będzie doskonale dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb. Zaproponujemy rozwiązania, które w najbardziej efektywny sposób, sprostają postawionym przez Ciebie wymaganiom. Przedstawimy również wycenę wdrożenia naszego projektu. Na tym etapie będziesz mieć jasność co do środków, jakie należy przeznaczyć na wdrożenie poszczególnych funkcjonalności. Będziesz mógł również wprowadzić ewentualne korekty. W końcu to Ty będziesz mieszkać z Harmony.

Projekt wykonawczy

Skoro ustaliliśmy już co chcemy zrobić, najwyższy czas na określenie tego, jak chcemy to zrobić. Nasi inżynierowie opracują dla Ciebie projekt wykonawczy. To bardzo ważny element inwestycji. Z projektu będziemy korzystać zarówno my, jak i inni, zaangażowani przez Ciebie wykonawcy. Jest to dokument techniczny, na podstawie którego zainstalujemy poszczególne urządzenia, a zewnętrzni wykonawcy (np. elektrycy) stworzą odpowiednie instalacje. Co więcej, projekt wykonawczy będzie też podstawą podczas rozbudowy Harmony w przyszłości.

Instalacja oraz montaż urządzeń

I oto nadeszła chwila, w której Harmony zaczyna się do Ciebie wprowadzać. Na podstawie projektu, wykonamy poszczególne instalacje oraz zamontujemy urządzenia, dzięki którym system będzie kompletny. W tej kwestii również jesteśmy do Twoich usług. Jeśli jednak wolisz, aby instalację wykonał ktoś inny, doskonale to rozumiemy. W takiej sytuacji opracujemy konkretne wytyczne dotyczące wdrożenia projektu dla wskazanego przez Ciebie instalatora. Można również podzielić ten proces na etapy, z których część wykonają nasi specjaliści, a część – obdarzone przez Ciebie zaufaniem osoby spoza naszej firmy. Jak widać, tu również jesteśmy elastyczni.

Uruchomienie systemu i szkolenia dla użytkowników

Instalacja gotowa, urządzenia zamontowane, czas na uruchomienie systemu. To etap testów i weryfikacji. Obudzimy Twoją Harmony i sprawdzimy, jak się spisuje – czy na pewno wszystkie urządzenia są podłączone do systemu, czy wszystko odpowiednio działa, czy wszystkie czujniki reagują w odpowiedni sposób. Zweryfikujemy każdy element, aby mieć pewność, że Harmony będzie działać na najwyższym poziomie. Po zakończeniu testów przeprowadzimy dla Ciebie i pozostałych domowników szkolenie, podczas którego nauczycie się, jak komunikować się z Harmony oraz jak programować jej poszczególne działania. Harmony właśnie stała się Waszym domownikiem.

Co dalej? Serwis gwarancyjny

Harmony powstaje na podstawie najwyższej klasy urządzeń, zawsze jednak mogą pojawić się drobne problemy. Gdyby tak się właśnie stało – pozostajemy do dyspozycji. Wszelkie urządzenia, z których korzystamy, objęte są dwuletnią gwarancją. Podobnie, udzielamy dwuletniej gwarancji na instalację Harmony. Jeśli więc pojawiłyby się jakiekolwiek problemy, nie musisz się martwić – zawsze będziemy pod ręką, aby je za Ciebie rozwiązać.

Konserwacja i serwis pogwarancyjny

Harmony to rozwiązanie na lata. Będzie z Tobą za rok, ale też za lat dwadzieścia. Warto więc odpowiednio o nią dbać. Doskonale wiemy, jak to robić. Dlatego też możemy dbać o konserwację poszczególnych urządzeń. Wykonujemy okresowe przeglądy systemu AB oraz wentylacji, wymieniamy filtry itp. Co więcej, to, że zakończył się okres gwarancyjny systemu, nie musi oznaczać końca naszej współpracy. Pozostańmy w kontakcie – z chęcią usuniemy ewentualne błędy, czy udzielimy Ci konsultacji w przypadku problemów z funkcjonowaniem Harmony.

poprzedni
następny