Kontakt

Formularz kontaktowy

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach w trakcie indywidualnego spotkania. Na podstawie ich analizy stworzymy system dedykowany Twojemu domowi. Pokażemy Ci też, jak korzystać z możliwości, które daje Harmony. Jesteśmy partnerem Twojej inwestycji na każdym z jej etapów.

+48 735 208 268 kontakt@harmonyplatform.pl

Zapoznałem/am się z zasadami i zakresem przetwarzania danych osobowych http://harmonyplatform.pl/content/policy.html i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.U.H. EL-TEAM Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich

*VOUCHER naszego Partnera HomeKONCEPT

Logo Home Koncept - projekty domów nowoczesnych

Wraz z biurem projektowym HomeKONCEPT stworzyliśmy ofertę, w ramach której nasi Klienci mogą otrzymać bezpłatną koncepcję funkcjonalną oraz wycenę zaprojektowanego systemu. Aby z  niej skorzystać, w powyższym polu należy wpisać kod z  Vouchera, umieszczonego w  materiałach informacyjnych, dostępnych wraz z  katalogiem projektów HomeKONCEPT.

logo El-Team

Harmony to efekt wieloletnich doświadczeń firmy EL−TEAM. W trakcie 25 lat działalności, rozwinęliśmy kompetencje i wprowadziliśmy na rynek kolejne techniczne innowacje. Stworzyliśmy doświadczony zespół ekspertów, specjalizujących się w zakresie projektowania inteligentnych systemów automatyki budynku. Od 1993 roku współpracujemy z niemieckimi producentami urządzeń elektrotechnicznych, takimi jak Doepke, Theben, Berker, Walther-Werke, Wiska czy Helios.

Naszych klientów obsługujemy kompleksowo – opracowujemy koncepcję, pomagamy przy wyborze urządzeń i czuwamy nad wdrożeniem.

Poznasz nas lepiej, odwiedzając nas na www.el-team.com.pl.