Partnerzy

Partnerzy

Stowarzyszenie KNX

Stowarzyszenie KNX

Harmony powstała jako efekt wieloletnich doświadczeń firmy EL-TEAM, która jest członkiem stowarzyszenia KNX Polska i od ponad 20 lat cieszy się statusem Partnera KNX.

Stowarzyszenie KNX ma już ponad 25 lat historii. Działa prężnie na całym świecie, zrzeszając ponad 400 producentów i ponad 44 tysiące Partnerów. Jego misją jest dbałość o zachowanie spójności systemu i prawidłowe działanie wszystkich certyfikowanych urządzeń; a także aktywne działania marketingowe, mające na celu promocję KNX na nowych obszarach rynku, w tym zwłaszcza na rynku budownictwa jedno- i wielorodzinnego. Organizacja prowadzi również działalność edukacyjną – w ponad 420 ośrodkach treningowych na całym świecie przygotowuje fachowców do poprawnej instalacji i parametryzacji systemów.

Theben

Theben

Firma Theben została założona w 1921 roku przez Paula Schwenka – wynalazcę pierwszego automatycznego wyłącznika schodowego. Od tego czasu jest światowym liderem w sterowaniu czasowymi obwodami elektrycznymi.

Motto firmy – Energy Saving Comfort – znajduje odzwierciedlenie w jej ofercie produktowej. Dostarczane przez Theben rozwiązania mają na celu korzystanie z energii elektrycznej tylko wtedy, gdy jest to absolutnie niezbędne, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu użytkownika.

Theben od momentu powstania jest członkiem Stowarzyszenia KNX i wspiera rozwój tej technologii. Co więcej, odpowiadając na duże zapotrzebowanie na technologie przeznaczone dla małych budynków, Theben stworzył alternatywny system automatyki – LuxorLiving.

ComfortClick

ComfortClick automatyzacja budynków

Założona w 2008 roku firma ComfortClick swój dynamiczny rozwój zawdzięcza produktowi, który zrewolucjonizował rynek automatyki budynków. ComfortClick bOS jest jedną z najbardziej zawansowanych platform, służących do integracji i zarządzania urządzeniami zainstalowanymi w danym budynku. System umożliwia sterowanie wszystkimi elementami z poziomu jednej aplikacji mobilnej. Do zarządzania elementami instalacji wystarczy więc dowolne urządzenie przenośne (smartfon lub tablet).

ComfortClick jest członkiem Stowarzyszenia KNX oraz Z-Wave Alliance.

Ekinex

Ekinex elektronika konsumencka

Ekinex to inicjatywa rozwinięta na rynku technologii KNX przez włoską firmę SBS, działającą w obszarze elektroniki konsumenckiej i nowoczesnych technologii.

Doświadczony zespół projektantów i inżynierów Ekinex stworzył linię wyłączników i paneli sterujących, które ucieleśniają esencję włoskiego designu. Motto firmy – Where technology meets design – znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ekinex odznacza się wspaniałym, nowatorskim wzornictwem, połączonym z najwyższej jakości elektroniką. Produkty tej firmy zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika, są więc niezwykle proste w obsłudze.

Home Koncept

Home Koncept

Pracownia HomeKONCEPT posiada w swojej ofercie gotowe projekty nowoczesnych domów, przeznaczonych dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań i niebanalnych pomysłów.Zapraszamy do oglądania projektów domów na www.homekoncept.pl

Doświadczenie, wiedza oraz kreatywność architektów pozwalają na tworzenie unikatowych, funkcjonalnych domów. Dokładają oni wszelkich starań, by ich projekty były uniwersalne i ponadczasowe. Proponują otwarte i jasne przestrzenie sprawiające, że dom staje się doskonałym miejscem do spotkań całej rodziny.

Oferta HomeKONCEPT powinna szczególnie zainteresować osoby, którym zależy zarówno na funkcjonalności domu, jak i na jego doskonałym projekcie. Domy tworzone przez HomeKONCEPT wyróżniają się nowoczesnym wyglądem i niezwykłą energooszczędnością. Harmony stanowi ich doskonałe uzupełnienie.

Harmony taka, jak oczekujesz

Harmony to elastyczna platforma, która pozwala na dopasowanie odpowiedniej technologii do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę oraz chętnie korzystamy z rozwiązań oferowanych przez ponad 400 producentów komponentów KNX z całego świata.

System sterowania ogrzewaniem w standardzie OpenTherm, czy nagłośnienia Sonos to tylko wybrane przykłady – potrafimy zintegrować wiele rozwiązań, zarówno na poziomie sprzętu, jak i obsługi instalacji. To Twoje oczekiwania wyznaczą kierunek systemu, który dla Ciebie stworzymy.